Home Misyonumuz

MİSYONUMUZ

 

Çevreyi ve insan sağlığını korumak, sürdürülebilir kılmak için projeler geliştirmek, sanayi tesisleri ve etki alanında bulunan kişilerin çevre ve iş güvenliği  algısını arttırmak

Son Güncelleme (Cuma, 07 Mart 2014 08:48)

 
HostGator is one of the best hosting providers, read our HostGator Review and also take a look to joomla hosting companies.

Arama

Son Dakika
Manisa OSB’de En Çevreci Tesisler Belli Oldu.

Manisa Organize Sanayi Bölgesi firmaları arasında yapılan “Çevreye Duyarlı Tesis” yarışmasında en çevreci tesisler seçildi.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Yılmaz, Manisa OSB Bölge Müdürü Funda Karaboran, MOSB Çevre Komisyonu üyeleri ve çok sayıda firma temsilcisinin katılımı ile gerçekleşen çevre panelinin ardından “Çevreye Duyarlı Tesis Yarışması”nda dereceye giren firmalara ödülleri verildi.

Çevre panelinde; Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Başkanı, Helil Inay Kınay “Çevre ve Sürdürülebilirlik”, Ege Üniversitesi Çevre Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Nuri Azbar, “Yeşil Sanayi ve Yeşil Enerji” ve Klimasan firmasından MOSB Çevre Komisyonu üyesi Ayşegül Eylemer “Karbon Ayak İzi ve Deneyim Paylaşımı” konularında bilgi verdi.

Panelin ardından gerçekleştirilen “Çevreye Duyarlı Tesis Yarışması” ödül töreninden “EK-1” Kategorisinde Birincilik Ödülünü, “Klimasan Klima San. ve Tic. A.Ş. Manisa Şubesi” alırken, “EK-2” Kategorisinde Birincilik Ödülünü “Vestel Elektronik San. ve Tic. A.Ş. High End Fabrikası” ve “İnci Akü San. ve Tic. A.Ş. II. Üretim Tesisi” paylaştı. “Muaf” Kategorisinde Birincilik Ödülünü ise “Viessmann Manisa Isı Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.” aldı.

Ödül töreninin ardından “Çevreye Duyarlı Tesis Yarışması”nda dereceye giren firmaların projelerinin sunumuna geçildi.