Home Komisyon Hakkında

Komisyon Hakkında

Uzun yıllardan beri arzuladığımız ancak bir türlü bir araya gelemediğimiz toplantılarımıza, Haziran 2009 tarihinde yoğun bir katılım sağlayarak başladık.

Çevre Komisyonumuz ile tüm katılımcıların münferit veya ortak çevre sorunlarını paylaşmak, ortak akıl ile bunlara çözümler üretebilecek bir platform oluşturmak, etkin iletişim ağı ile bilgi paylaşımı sağlamayı amaçladık.

Komisyonumuzda, 20 Firmadan çevre konusunda uzman temsilcilerin yanısıra, farklı pozisyon ve görevde olmalarına karşın komisyon çalışmalarına çok ciddi katkı sağlayan üyelerimizde bulunmaktadır. Komisyonumuz 2 ayda bir kez ve gündemli olarak toplanmaktadır.

Komisyonumuz gündeminde ağırlıklı olarak sanayi tesislerinde yasal mevzuat uygulamaları, çevre ve iş güvenliği uygulamaları ele alınmakta olup ayrıca güncel konulara da yer verilmektedir.

Her toplantımız sonucunda görüşülen konulara ait bir toplantı tutanağı hazırlanarak komisyon üyelerince imzalanmaktadır.

 

Son Güncelleme (Perşembe, 05 Mayıs 2011 14:33)

 
HostGator is one of the best hosting providers, read our HostGator Review and also take a look to joomla hosting companies.

Arama

Giriş Formu
Son Dakika

 

Bölgemiz  Çevre Komisyonu tarafından düzenlenen III. Enerji verimliliği proje ödülleri sahipleri ile buluşuyor.

18 Nisan 2014 Cuma günü, Saat 14:00-17:00 arası, Bölgemiz Eğitim Salonunda, tüm sanayi tesislerimizin katılımcılarına açık olarak gerçekleşecektir.

Bakanlık RSS