Home Anasayfa

ÇEVREYE DUYARLI TESİS YARIŞMASI

Bölgemizde Çevre konusunda İLK DEFA gerçekleştirilecek olan “ÇEVREYE DUYARLI TESİS YARIŞMASI” ile ilgili şartname , başvuru formu ile yazımız ekte yer almaktadır.  Söz konusu Yarışma 3 kategoride yapılacak olup, kategoriler ise  29.04.2009 tarih ve 27214 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan "Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin Ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik" kapsamına göre belirlenmiştir.

 

Çevre Komisyonu çalışmalarına ait haberler kısa bir zaman sonra sitemizde..

 

Komisyon Çalışmalarımıza ait tüm sunumlar,toplantılar, resimler, kısa bir zaman sonra komisyon üyelerimizden oluşan 3 kişilik bir çalışma ekibi tarafından sürekli olarak web sayfamızda güncellenecektir.

Son Güncelleme (Salı, 25 Şubat 2014 09:34)

 

MOSB Çevre Komisyonu Bültenimiz Yayınlandı.

Bölgemiz ve Çevre Komisyonumuz üyelerinin destekleri ile  Aralık 2011 dönemine ait MOSB Çevre Komisyonu Bültenimizin ilk sayısı yayınlandı.Bölge Müdürümüz Sn. Funda KARABORAN, Komisyon Başkanımız Sn. Tekin YILDIRIM  ve Komisyon üyelerimizin makalelerinin yer aldığı bültenimizin bu ilk sayısında emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Attachments:
Download this file (Bülten 2011 Aralık.pptx)Bülten 2011 Aralık.pptx[ ]5807 Kb

Son Güncelleme (Çarşamba, 14 Aralık 2011 13:24)

 

Çevre Komisyonu Genel Paylaşım Toplantısı Gerçekleştirildi.

Yaklaşık bir yıl önce Bölge Müdürlüğümüzün öncülüğünde kurulan " MOSB Çevre Komisyonu " son toplantısını 29 Eylül 2011 tarihinde Bölgemiz Eğitim Salonunda gerçekleştirdi. " Çevre Komisyonu Genel Paylaşım Toplantısı" na komisyon üyelerinin katılımı yanında Bölgemizde faaliyet gösteren firmaların çevre konusunda çalışan uzmanları tarafından da yoğun ilgi gösterildi.

Son Güncelleme (Çarşamba, 14 Aralık 2011 13:24)

Devamını oku...

 

Mart Ayı Ev Sahipliğini Warma Isı Ürünleri Yaptı

Çevre Komisyonumuz toplantılarına devam ediyor..Bu toplantımızda ise sanayicilerimiz açısından önem arzeden atık yönetimi ana konu olarak seçilmiş olup, Manisa İl Çevre ve Orman Müdürlüğümüz Şübe Müdürü Sn.Gülcan KARASERÇE sunumu ile konu komisyon üyelerine aktarılmış ve gelen   sorular cevaplandırılarak tüm üyelerimiz bilgilendirilmiştir.

Son Güncelleme (Cuma, 06 Mayıs 2011 08:58)

 
HostGator is one of the best hosting providers, read our HostGator Review and also take a look to joomla hosting companies.

Arama

Giriş Formu
Son Dakika

 

Manisa OSB Çevre Komisyonu olarak organize ettiğimiz İş Sağlığı ve Güveliği Panelimiz,  firmalarımızın yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

Bakanlık RSS